Říjen 2010

Informace k blogu

27. října 2010 v 20:19 | Autorka :D | 
Tak. Ráda bych Vás seznámila s několika akcemi, změnami a projekty na tomto blogu.

1) Great Writing Contest se ruší:
Docela jste mě sklamali, proč se nic neděle se ptala jen FashionGirl a LadyVeruliq, ostatní se na to vykašlali! Dost jste mě sklamali! Možná podobnou soutěž někdy uspořádám, ale spíš ne! Na té soutěži pracuju týdny! A vy jste se mi takto odvděčili! Prostě KONEC!

2) Aktivita:
Pokusím se být na tomto blogu více aktivní, doteď jste mně mohli zastihnout hlavně na HankaK nebo HilaryDuff-CZ ... a už kvůli tomu NEW projektu se pokusím být více aktivní :)

3) Happy 13 :) :
Tak. Happy 13. Takto se jmenuje nový projekt na tomto blogu. Dneska mám narozeniny, pokud jste nečetli článek na HankaK. A projekt Happy 13 dnes začne a za rok skončí. Že ještě nevíte?! Prostě se pokusím, napsat Vám každý den rekapitulaci toho dne :D Nevynechám ani den :) Bude zde SKORO všechno od A po S. (po Z ne, to bych Vám sem musela psát opravdu vše) . Budu ráda, když za týden budu šmátrat po blozích, abych nenašla 20x "Happy 13" nebo "Happy 14" nebo happy něco, prostě abyste to hned všecko neokoukali. Zkuste vymyslet nějaký originálnější název, ne? A kdybyste už FAKT NIC nemohli vymyslet, napište si k tomu alespon odkaz na můj blog, že jsem Vám dala inspiraci.

4) Design:
Zapoměla jsem ještě na design. Před chvílí jsem změnila ten od Dogí, který tu byl 2 měsíce na jeden od www.collors.blog.cz . Ona dělá taky krásný designy :)

Asi to je vše. Za pár desítek minut tu už bude první Happy 13 DAY. Doufám, že se Výn bude líbit :)  V "Happy 13" budou občas i fotky k článku :)

3. díl : Sam, ty jsi taky mrtvá?

23. října 2010 v 18:59 | Autorka :D |  Lila
Další dílek, doporučuji přečíst ty předchozí. Budu moc ráda za komentáře :) Opravdu :) A tento díl je trocha kratší:

 Vracely jsme se na zahradu. V bazénu bylo docela dost dívek, poznala jsem Kierru a Hilary, ostatní jsem moc neznala. V bazénu také byla partička překrásných kluků.

,,Sam?" naklonila jsem se k mé kamarádce.

,,Co je Lily?" zakřičela, ale stejně ji přes ten obrovský rámus skoro vůbec nebylo slyšet.

,,Vidíš ty kluky?" nenápadně ukážu na tu partičku v bazénu a přitom se usmívám

 Sam se otočí a rázem se usměje od ucha k uchu. ,, Ti jsou pěkní , že? Zajímalo by mně kde je Eve sehnala. Trochu jsem si ji možná udobřila"

Nic jsem neodpověděla a pořád jsem koukala na tu partičku kluků. Nejsympatičtější mně byl jeden černovlasý. Možná by s ním byla sranda. Pořád jsem se na něj koukala.

,,Spíš?" zeptala se Sam "Já jdu na záchod, jo?"

,,Jo" řekla jsem automaticky a pořád jsem se na ně koukala.

Sam odešla, já jsem se začala rozhlížet po zahradě. Uviděla jsem stůl, na kterém byly položené limonády. Jednu jsem si vzala a šla zase k bazénu. Upíjela jsem sladkou limonádu a potom jsem zaslyšela zasmání.

,,Jau!" vykřikla jsem bolestí. Najednou mně totiž strašně zabolela noha. Neudržela jsem se a spadla jsem do vody. Nějak mně nešlo se vynořit, jako by ta noha vypověděla svoji funkci. Klesala jsem ke dnu. Nešlo dýchat, nešlo plavat. Nešlo nic. Myslela jsem na nejhorší. A pak byla tma.

 xxx

,,Lilo! Lil! Slyšíš mně?" slyšela jsem hlas Sam, mé nejlepší kamarádky.

,,Sam?" zeptala jsem se ale pořád  jsem měla zavřené oči. Nějak mně nešly otevřít. Byla jsem dost unavená.

,,Jo, to jsem já" odpověděl hlas.

,,Sam? Ty jsi taky mrtvá?" zeptala jsem se, pesimisticky a smutně.

Sam se začala strašně smát, kolem sebe jsem slyšela hihňání. ,,Ne, to ještě opravdu nejsem"
Snažila jsem se otevřít oči. Ještě to ale nešlo. Cítila jsem, jak jsem mokrá a i to, že mi je strašná zima. Najednou jsem otevřela oči. Uviděla jsem Sam. Vypadala tak nějak divně. Byla vystrašená ale smála se. Rozhlédla jsem se a zjistila jsem, že už nejsem u Eve, ale ve svém pokoji. Na své posteli. Kolem mé postele postávalo asi 10 lidí, viděla jsem rozmazaně, takže jsem všechny nepoznala. Trochu jsem rozeznala Hilary a Fran, taky ty 4 kluky co byli v bazénu. Najednou mně zase začala bolet ta noha. Sykla jsem bolestí a podívala se na nárt své levé nohy. Byl krvavý a celý modrý.

,, Moc se omlouvám" řekla Hilary a určitě to nemyslela vážně.

,,E...Co se mi stalo?" zeptala jsem se a snažila jsem si stoupnout. Sam mně zadržela a tak jsem si alespoň sedla. Trochu se mi motala hlava a noha mně pořád bolela.

,,Když jsi pila tu limonádu, Hilary ti dupla na nohu. S kámošema jsme to celý viděli. Prostě ti to potom nějak uklouzlo a ty jsi padala do vody. No.. a my jsme tě vylovili. A donesli tě sem, venku se potom strhla strašlivá bouřka." řekl černovlasý kluk.

Podívala jsem se z okna. Za oknem bylo strašně černo, a na hodinách bylo napsáno že je teprve šest hodin večer.

,,Vytáhli jsme tě docela brzo, naštěstí. Ty jsi asi usnula nebo co... Celou dobu jsme tady seděli, kdyby se ti něco stalo. A dole na stole máš vzkaz od tvýho taťky, že s tvou mámou někam jeli, tvůj bratr spí u babičky a oni se vrátí zítra odpoledne. A takový to: vyčisti si zuby, udělej si jídlo a takový..." usmál se.

,,Ale to není možný" řekla jsem a přitom si masírovala bolavou nohu. Pořád to bolelo, ale už ne tolik. ,, Vždyt.. byly 2 hodiny když jsme tam byly..."

,,Nešlo tě vzbudit, ale dýchalas. Radši jsme zavolali mou mamku, je to chirurg. Řekla, že jsi asi unavená, ale že ti nic není. Ale že až se vzbudíš, máš příjít" zasekl se ,, no ty asi po svých nepříjdeš, tak my tě odneseme k ní, aby se na to podívala." řekl jeden z kluků, takový modrooký blonďák.

,, a mimochodem. Já jsem Luke, toto je Simon, Greg a Aaron. " řekl černovlasý kluk a  představil mi své kamarády.

Kluci mně potom odnesli do kuchyně, kde čekala Simonova máma. Podívala se mi na nohy a řekla, že to mám dost pohmožděné a ještě něco, co si už nepamatuji. Dala mi ortézu a kluci mně odnesli zpátky do pokoje. Fran a Hilary odešly jako první, potom lidi co byli na té party a Simonova máma odešli a zůstala jsem jen já, Sam a kluci. Povídali jsme si skoro 4 hodiny a docela jsme blbli. Mně to moc nešlo, musela jsem ležet. Ale byla sranda. S klukama byla sranda. Docela jsme se skámošili. Kolem desáté všichni odešli a já usla...

© HankaK, 12 let ©